Organizasyon


GENEL KURUL  
DENETÇİLER  
YÖNETİM KURULU  
GENEL MÜDÜR Mehmet Fırat TUTŞİ
    TEFTİŞ KURULU  
    İÇ DENETİM  
    ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ  
    HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ  
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Av. Mustafa GÖKEZ
  İNSAN KAYNAKLARI ve EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Ahmet YAKUT
    İnsan Kaynakları Şube Müd.  
    Eğitim ve Sosyal İşler Şube Müd.  
  STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI Mustafa AKHAN
    Muhasebe Şube Müd.  
    Strateji Geliştirme Şube Müd.  
    Ön Mali Kontrol Şube Müd.  
  ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mucahit GÜLTEKİN
    Abone İşleri Şube Müd.  
    İdari Su Kaçakları Şube Müd.  
    Alacak Takip Şube Müd.  
    Tahakkuk İşleri Şube Müd.  
    Sayaç ve Saha İşleri Şube Müd.  
    Halkla İlişkiler ve İletişim Şube Müdürlüğü  
  BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mehmet Akif ALTINDAĞ
    Yazılım Şube Müd.  
    Donanım Şube Müd.  
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ ve KURUMSAL İLETİŞİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI   
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Fatih YÜRÜK
  DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Hüseyin PAKSOY
    İdari İşler Şube Müd.  
    İhaleler Şube Müd.  
    Stok Yönetimi Şube Müd.  
    Güvenlik Şube Müd.  
  ELEKTRİK MAKİNE ve MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mehmet BİLGİN
    Makine İkmal Şube Müd.  
    Su Kuyuları ve Pompalar Şube Müd.  
    Enerji Yönetimi Şube Müd.  
  SU TESİSLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Murat TABAN
    Su Üretim Şube Müd.  
    Laboratuvarlar Şube Müd.  
    Su Sağlığı ve Havza Koruma Şube Müd.  
  YATIRIM ve İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI Muhittin ORUÇ
    Yatırımlar  Şube Müd.  
    Harita ve Emlak Şube Müd.  
    Etüt Plan Proje Yönetimi  Şube Müd.  
    AB ve Dış İlişkiler Şube Müd.  
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Selçuk GÖRDÜK
  ATIKSU KONTROL ve RUHSAT DENETİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI  İrfan BUDAK
    Atıksu Şebeke İşletme  Şube Müd.  
    Atıksu Arıtma Tesisi Şube Müd.  
  İÇMESUYU DAİRESİ BAŞKANLIĞI Sedat ÖZTOPRAKTAN
    İçmesuyu İşletme  Şube Müd.  
    SCADA ve CBS  Şube Müd.  
  İŞLETMELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (1. BÖLGE) Erdal ALTUNÇ
    Çınar Şube Müd.  
    Bismil Şube Müd.  
    Silvan Şube Müd.  
    Kulp Şube Müd.  
    Hazro Şube Müd.  
    Lice Şube Müd.  
    Kocaköy Şube Müd.  
  İŞLETMELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (2. BÖLGE) Saim ERDOĞAN
    Ergani  Şube Müd.  
    Eğil  Şube Müd.  
    Hani Şube Müd.  
    Dicle Şube Müd.  
    Çermik Şube Müd.  
    Çüngüş Şube Müd.  







Konu ile İlgili Diğer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır 2020© Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.